SERWIS PC

icMax.pl -serwis komputerów, laptopów, płyt głównych, strony www

Posiadamy własne mini laboratorium elektroniczne, które umożliwia nam diagnozowanie i naprawę płyt głównych z komputerów stacjonarnych i przenośnych – często serwisy proponują wymianę płyty głównej, która wiąże się z wydatkiem sporej kwoty.

Reinstalujemy i naprawiamy systemy operacyjne, resetujemy zapomniane hasła do kont systemowych, naprawiamy uszkodzone profile, zgrywamy dane i ustawienia z przeglądarek, zabezpieczamy komputery przed zniszczeniem danych, konfigurujemy kopie zapasowe – sugerujemy dobre i tanie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych.

Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników takich jak: dyski twarde, pendrive, karty pamięci. Nie zawsze się udaje – wszystko zależy od stanu nośnika – ale często pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, który trzeba poświęcić na odbudowę zaginionych danych.

Wykonujemy wiele innych czynności serwisowych związanych z należytym funkcjonowaniem komputerów, sieci, systemów monitoringu – zapraszamy do kontaktu.

icMax.pl -serwis komputerów, laptopów, płyt głównych, hosting, strony www icMax.pl -serwis komputerów, laptopów, płyt głównych, hosting, strony www icMax Koszalin - serwis, naprawa, sprzedaż komputerów, hosting, monitoring, webmastering,

 

 

 

 

icMax.pl -serwis komputerów, laptopów, płyt głównych, strony www